تبلیغات
. - گزارش كنسرت
.
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ :
نویسندگان

فرزاد فرزین با اجرای خود برج میلاد را منفجر كرد . این اجرا كه متفاوت ترین اجرای فرزین فرزین بود در روز اول كنسرت با استقبال با شكوهی از سوی هوادارن روبه رو شد كه در این پست به گزارشی از این كنسرت میپردازیم . پیوست : این گزارش فقط اختصاص به همین وبلاگ دارد و توسط خودم كه در كنسرت حضور داشتم تهیه شده .در ابتدای كنسرت بعد از خاموش شدن چراغها و تاریك شدن سالن كلیپی پخش شد كه چند قسمت از برج میلاد نشان می داد . بعد از اتمام كلیپ اول كلیپ دیگری پخش شد كه در ابتدای آن شركت " اكسیر نوین " همه را به تماشای كنسرت فرزاد فرزین دعوت كرد . 
بعد از پخش این قسمت كلیپی از " فرزاد " پخش شد از آهنگ " تعقیب " كه در آن شخصی به دو مامور دستور تعقیب فرزاد را میداد . سپس فرزاد را نشان داد كه با ماشین خود با چهره ای كاملا شاد و خندان در حال فرار از دست آن دو مامور بود . در پی این تعقیب و گریز فرزاد خودرا به پاركینگ سالن برج میلاد رساندو از ماشین پیاده شد و به سمت آسانسور رفت و دو مامور همچنان به دنبال فرزاد بودند . ناگهان همه جای سالن دوباره تاریك شد . سپس دو پروژكتور دو گوشه ی سالن را نشان داد كه همان دو مامور در حال جستجوی فرزاد در میان تماشاچیان بودند . در همین حال اتاق كوچكی كه اطراف آن از كاغذ پوشیده شده بود روی سن ظاهر شد . سپس در پشت این اتاق یك پروژكتور آبی رنگ روشن شد كه سایه ی فرزاد را در آن اتاق به نمایش كذاشت . در همین حال كه آن دو ما مور در پی فرزاد بودند صحنه را ترك كردند . فرزاد شروع انجام یك سری حركات فوق الاده درون همان اتاق كرد . نگهان آهنگ " اون تو نیستی " آغاز شد و با شروع آهنگ فرزاد با دست خود ضربه ای به دیواره ی اتاق زد و آنرا پاره كرد  سپس با پاره كردن كل دیوار فرزاد به طرز اعجاب انگیزی بیرون آمد و همراه با تشویق هواداران شروع به خواندن آهنگ اون تو نیستی كرد .
بعد از اتمام آهنگ بلافاصله آهنگ شانس شروع شد و ناگهان از دو طرف سالن افرادی طبل زنان به روی صحنه آمدند و پشت فرزاد ایستادند . فرزاد با همراهی آنها آهنگ شانس را به اتمام رساند . بعد از آن فرزاد به حاضرین خوش آمد گفت و به صحبت های كوتاهی پیرامون آلبوم شانس پرداخت و از میزان رضایت هواداران در مورد آلبو شانس سؤال كرد . بعد از آن فرزاد به اجرای آهنگ " دونه دونه " پرداخت و همراه با اجرای فرزاد در مانیتور پشت سر او كلیپی از فرزاد پخش میشد كه در آن فرزاد ر محوطه ای زیبا با حالت غمگین قدم میزد و حركات كاملا احساسی انجام میداد . بعد از اتمام آهنگ دونه دونه فرزاد اعلام كرد كه میخواهد یكی از آهنگ هایی را بخواند كه تا به حال در هییچ یك كنسرت های تهران به اجرای آن نپرداخته است . " آهنگ شوك " . این آهنگ به طرز باور نكردنی با استقبال هواداران روبه رو شد . بعد از اجرای آهنگ شوك فرزاد صحنه را ترك كرد و افراد گروه اركس با معرفی آنها توسط " عباس لطیفی " ( رهبر گروه ) هر كدام به تكنوازی پرداختند كه قسمت " پركاشن " ( احمد امین پور ) و " درامز " ( پیمان لطیفی ) مورد استقبال بیشتری از سوی حاضرین قرار گرفت . سپس كلیپی از تمرین كنسرت فرزاد برای هواداران به نمایش گذاشته شد .........

پایان قسمت اول .

قسمت بعدی گزارش در پست بعدی به همراه چند كلیپ از همین كنسرت . 

نوع مطلب :
برچسب ها :
پنجشنبه 29 اردیبهشت 1390
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
کلیه حقوق این وبلاگ برای . محفوظ است